Bestuur

Het Bestuur van Quick Amsterdam

Bestuursvergaderingen

Het bestuur van Quick vergadert regelmatig. Van de vergadermomenten willen we de leden graag op de hoogte stellen om iedereen de gelegenheid te geven een verzoek in te dienen, welke het bestuur kan behandelen. Verzoeken richt je aan de secretaris.

Het eerstvolgende vergadermoment vind je in de Quick-agenda.

Algemene ledenvergadering

Alle leden en ouders van jeugdleden zijn welkom op de jaarlijkse algemene ledenvergadering die plaatsvindt in februari. Het huishoudelijk reglement beschrijft de afspraken en procedurs binnen de vereniging en rondom de algemene vergadering.

Adres AHC Quick

Postadres
Louis Armstrongstraat 10
1544 KL Zaandijk

Vestigingsadres
Sportpark Sloten
Sloterweg 1045 J
1066 CD Amsterdam

Ledenadministratie

Lotte Peters
ledenadministratie@quickamsterdam.nl

Adreswijzigingen doorgeven kan met dit formulier.

Rekeningnummer Quick: 4920024
IBAN: NL34INGB0004920024
KvK-nummer: 40535612

Adressen van het bestuur

bestuur@quickamsterdam.nl

Voorzitter
Richard de Boer
Mob. 06-20988872
voorzitter@quickamsterdam.nl
Bestuur, Richard de Boer
Secretaris
Lotte Peters
Louis Armstrongstraat 10
1544 KL Zaandijk
secretaris@quickamsterdam.nl
Bestuur, Lotte Peters
Penningmeester
Hans Kooistra
Mob. 06-14446934
penningmeester@quickamsterdam.nl
Bestuur, Hans Kooistra
Sporttechniek
Bas de Jong
Mob. 06-14680935
tc@quickamsterdam.nl
Bestuur, Bas de Jong
Jeugdzaken
Michelle Maliszewski
en Randolf Axwijk
jeugdzaken@quickamsterdam.nl
 
sluiten