Eregalerij

Onze winnaars en bijzondere leden

Kampioenen

Sinds de oprichting van AHC Quick kent onze vereniging 20 kampioenschappen, waaronder 3 maal het felbegeerde landskampioenschap bij de heren en eenmaal bij de junioren.

 

JAAR TEAM   JAAR TEAM
1922 Landskampioen   1961 Heren 1 kampioen 2e klasse
1925 Landskampioen   1964 Junioren kampioen 2e klasse
1933 Heren 1 kampioen 2e klasse   1972 Heren 1 kampioen 4e klasse
1935 Landskampioen   1973 Heren 3 kampioen 5e klasse
1940 Heren 1 kamipoen 2e klasse   1976 Heren 1 kampioen 4e klasse
1955 Heren 2 kampioen 4e klasse   1991 Heren 1 kampioen 4e klasse
1956 Heren 3 kampioen 5e klasse   1996 Heren 2 kampioen 6e klasse
1957 Heren 3 kampioen 4e klasse   2006 Dames 1 kampioen 6e klasse
1959 Junioren kampioen 2e klasse   2008 Heren 1 kampioen 5e klasse
1960 Junioren landskampioen   2012 Herensoftbal kampioen 3e klasse

 

Ereleden

Onze vereniging kent 23 ereleden.

W. Willenbroek 1934   Herman Swaagman 1981
A. Simons 1935   Ferry Bongenaar 1986
E. Bleesing 1939   Henk Pieket 1987
H. Drukker 1945   Cees van Smirren 1988
Dick Vonk 1949   Ton Haages 1998
M.C. Bakker 1951   Jeanine Manck 1998
Henk Visser 1958   Tom Helmers 1999
Wim Reinshagen 1959   Rob Woudstra 2008
G.P. Stam 1962   Boudewijn Gelaudie 2008
Pim Adriaansz (tevens Erevoorzitter) 1963   Joost Comperen 2013
Herke P. de Vries 1970   Sylvia Blommestein 2015
Ben van Wattingen 1973      

 

Leden van Verdienste

Onze vereniging kent 1 lid van verdienste.

Rutger Selle 2014

 

MVP en slagtrofee

Ieder jaar kiezen de teams de Most Valuable Player op basis van inzet en bijdrage aan sfeer en op sportief niveau. De beste slagman/slagvrouw van het team wordt beloond met de slagtrofee. Op deze pagina staan de winnaars van de afgelopen jaren.

2015

TEAM MVP SLAGTROFEE
Heren 1 Arjan Schmidt Arjen Schmidt (.418)
Heren 2 Geert van 't Land Onno Mets (.467)
Heren 3 Gijs van der Berg Rutger Selle (.500)
Heren 4 Bart Heuvalmans Tijmen van der Brink (.435)
Heren 5 Ernst Noyons Marco Post (.476)
Dames 1 Jeanne Menning Monica Schoteln (.499)
Dames 2 Steffi Hohrath  
Dames 3 Hanneke Everdeen Marjolein Evers (.559)
Dames 4 Stephanie de Haan-Dekker Marjolein Haars (.655)
Dames 5 Mandy Feller Jolanda Kossakowski (.630)
Herensoftbal 1 Bas de Jong Olaf van Reeden (.469)
Herensoftbal 2 Michael McAssey Boudewijn Gelaudie (.667)
Herensoftbal 3 Hans Kooistra Wouter Essink (.583)
Junioren 1 Winke Verdick Winke Verdick
Aspiranten 1 Max Groeneveld Max Groeneveld (.375)
Pupillen 1 Joran Bakker Raphaël Smeenk (.750)
Pupillen 2 Finn van der Stam Noah Callender

 

2014

TEAM MVP SLAGTROFEE
Heren 1 Gedeon Suares Michael Miello (.432)
Heren 2 Piet-Hein Heemskerk Onno Mets (.459)
Heren 3 John Codrington Rutger Selle (.500)
Heren 4 Ivar Stoffelen Bill Smith (.558)
Heren 5 Roy Gerst Jon-Paul Zaalberg (.413)
Dames 1 Lieke de Jong Monica Schoteln (.513)
Dames 2 Femke Lammerts Peggy Schleeper (.485)
Dames 3 Marjolein Evers Evelien van Gisbergen (.571)
Dames 4 Esmeralda Wijenberg Jolanda Kossakowski (.517)
Dames 5 Sarah Dalmeijer Gerlous Kulk (.783)
Herensoftbal 1 Bas de Jong Wim Rieff (.517)
Herensoftbal 2 Randolf Axwijk Gedeon Suares (.700)
Herensoftbal 3 Bart Janssen Cor Koning (.667)
Aspiranten 1 Dimitrios Velkers Boaz Vorstenbosch
Pupillen 1 Raphaël Smeenk Takayuki Vrooland (.556)

 

2013

TEAM MVP SLAGTROFEE
Heren 1 Wun Fungkon Jin Bernd van Kuijk (.458)
Heren 2 Tijmen van den Brink Tijmen van den Brink (.600)
Heren 3 Jon-Paul Zaalberg Jon-Paul Zaalberg (.408)
Dames 1 Jeanne Menning Brigitte Kalkhoven (.452)
Dames 2 Leontien Bosch Minke Poppens (.538)
Dames 3 Jolanda Kossakowski Jolanda Kossakowski (.568)
Dames 4 Mara Roos Mara Roos (.675)
Herensoftbal Gedeon Suares Gedeon Suares (.660)
Aspiranten Jayrone Nahr Winke Verdick (.741)

 

2012

TEAM MVP SLAGTROFEE
Heren 1 Michiel van Velzen Rutger Selle (.389)
Heren 2 Hans-Peter Harmsen Mark Lamers (.314)
Heren 3 Klaas-Jan Gouka Koen Vernooij (.563)
Dames 1 Brigitte Kalkhoven Monica Schotel (.577)
Dames 2 Anneloes de Geus Anneloes de Geus (.542)
Dames 3 Renate Tempelaars Maud Engelman (.447)
Dames 4 Eva Schram Aileen Oostveen (.385)
Herensoftbal Boudewijn Gelaudie Kasper Kern (.675)

 

2011

TEAM MVP SLAGTROFEE
Heren 1 Thijmen van den Brink Thijmen van den Brink (.659)
Heren 2 Hans-Peter Harmsen Richard de Boer (.333)
Heren 3 Chao Kang Tai Sabri Somer (.389)
Heren 4 Michiel Hiep ?
Dames 1 Wanda van Vechgel Marije Filius (.438)
Dames 2 Minke Poppens Anneloes de Geus (.613)
Dames 3 Stephanie Hohrath Fleur Goppel (.552)
Herensoftbal Boudewijn Gelaudie Boudewijn Gelaudie (.689)

 

2010

TEAM MVP SLAGTROFEE
Heren 1 Pieter Boer Thijmen van den Brink (.484)
Heren 2 Joost Comperen Laurens Visscher (.500)
Heren 3 Paul Ugochukwu Nick Vikander (.419)
Heren 4 Michiel de Munk ?
Dames 1 Wanda van Vechgel Monica Schotel (.481)
Dames 2 Anneloes de Geus Anneloes de Geus (.583)
Herensoftbal Boudewijn Gelaudie Boudewijn Gelaudie (.509)
Pupillen Winke Verdick ?

 

2009

TEAM MVP SLAGTROFEE
Heren 1 het hele team Oscar Johnstone
Heren 2 Wun Fungkon Jin Wun Fungkon Jin
Heren 3 Maxim Snippe Maxim Snippe
Dames 1 Femke Hoekstra Brigitte Kalkhoven
Dames 2 Els Booij Minke van der Kooij

 

2008

TEAM MVP SLAGTROFEE
Heren 1 Rutger Selle  
Heren 2 Wun Fungkon Jin  
Dames 1 Lieke de Jong Femke Hoekstra (.538)
Dames 2 Minke van der Kooi Cari Davidson (.538)
sluiten